ETKİNLİKLER

10 MUHARREM ÖZEL ŞİFA VE DUA GECESİ-20.Eylül.2018-Perşembe-Saat 23:00

 

www.akademi.holisticturkey.com & facebook – REIKI HOLISTIC GROUP ‘un ÜCRETSİZ Etkinliğidir. Şifaya ihtiyacı olan tüm sevdiklerinizi ekleyebilirsiniz.
***AÇIKLAMALAR ***

Etkinlik Tarihi :

10 Muharrem 1440 Aşure Günü 20 Eylül 2018 Perşembe Saat, 23:00

 

Sevgili Dostlar,
 
Hicri Muharrem ayının 10. Günü olan AŞURE GÜNÜ (https://sorularlaislamiyet.com/blog/muharrem-ayi-ve-asura-gunu) nün bu çok özel gecesinde Şifa enerjileri ve DUA’lar ile buluşuyoruz.
 
Şifa seansına başlarken her birimiz, kendimiz, yakınlarımız, sevdiklerimiz, tüm insanlık için ve özellikle bu özel ŞİFA ve DUA gecesinde bir araya gelen tüm katılımcılara dualarımız ile birlikte başlıyoruz, şifa olduğu gibi her konuda (Allah’a DUA’da) bulunabilirsiniz.
 
Bu ÖZEL Şifa Seansımız ŞİFA AYETLERİ ile yapılacaktır. Dileyen Katılımcı bağlantıdan(https://www.youtube.com/watch?v=OqHTQKq0bpg) ya da sevdiği başka bir okuyucudan dinleyebilir.
 
* Şifa ve diğer talepler sadece Allah’tan dilenir. Kalpteki niyetin muhatabı Allah’tır. Niyet cümlelerinde direk Allah’tan dilemenin dışında (melek, rehber, yükselmiş, vs.. Yaratıcı’ya eş(ortak) koşulan hitaplar ‘İlahi Olan Allah’ muhatabını bulamadığı için, o kapıdan hangi karanlık enerji ya da varlık gireceğini hiç bilemezsiniz.
 
* Diğer tüm dua ve şifa enerjilerinde olduğu gibi; Bolluk Enerjilerinde de niyet, istek, dilek doğru yapılmalıdır; Şifa adına istenebilecek şey; bu konuda kişinin kendisinin şifalanması esastır. Değil ise, direk hayatımıza bolluk gelsin, refah gelsin, para gelsin.. gibi ifadeler sonuç vermeyen niyetlerdir.
Doğru niyet ve iyi sonuç veren bakış açısı şudur: Örneğin; ”Hayatımdaki bolluğu ve bereketi engelleyici BEN’deki olumsuz faktörlerin ( duygu, düşünce ve davranış biçimi ) iyileşmesini diliyorum!..”
 
 
KATILIM :
 
Katılım ve Şifa talebi için; ‘facebook’ Etkinlik Sayfasına ya da WhatsApp İletişim ve Danışma Hattı (0532 300 0022) na -isim & soyisim ile birlikte- yazarak, günü ve saati geldiğinde Niyetimizi(isteğimizi, dileğimizi) o anda (kalpten gelerek, içimizden direk Allah’a hitaben) yapıyoruz.. (dua gibi..)
 
Şifa ve DUA Seansına katılmak isteyen fakat hesabı olmayan sevdiklerinizin isimlerini Etkinlik duvarına ya da WhatsApp’tan yazarak Listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz; Hangi konularda şifa enerjilerini istediğinizi de belirtebilirsiniz (sadece kalpten geçirmeniz daha iyidir). Belirtilmese dahi, şifanın sahibi olan Yüce Yaratıcı inanın bizlerden çok daha iyisini bilir ve o enerjinin size akmasına bu şifa oturumlarını sebep kılar.
 
Dilediğiniz kadar isim yazabilirsiniz ancak, yazdığınız isimlere, Şifa seansına hazırlık ve niyet konusunda yardımcı olmak sizin sorumluluğunuzda olacaktır.
 
Her kişinin en çok ihtiyacı olan enerji frekansı biri birinden farklı olduğu için bu geniş frekans aralığındaki ŞİFA AYETLERİ’nin en yüksek oranda fayda sağlayacağınıza inanıyor, Şifa ve DUA Gecemizin her birinizin en yüce hayrına olmasını diliyoruz.
ENERJİSEL ŞİFA SEANSLARINA HAZIRLIK :
 
Her enerji çalışmasından önce TOPRAKLAMA için 10-15 dk. kadar toprağa basmanızı ya da ılık su ile bir duş almanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 
Buna da imkanınız yoksa en azından elleri, ayakları ve ensenizi serin su ile yıkamanızı öneririz.
 
Şifa Oturumundan bir kaç saat öncesinden itibaren, hazmı zor olan ağır yiyecekler, Hayvansal Gıda , Alkol ve Sigara gibi Enerji akımını düşüren ve yönlendiren etkenlerden mümkün olduğunca uzak durmanızı tavsiye ederiz.
 
Günü ve saati geldiğinde, Rahatsız edilmeyeceğimiz bir ortama geçip ,üzerimizdeki metal veya elektronik cihazlar yakınımızda olmayacak şekilde, oturarak ya da uzanarak, omurganın düz-doğrusal olduğu bir pozisyonda, en rahat edeceğimiz bir şekilde, gözlerimizi kapatıp, bir kaç kez derin nefes alarak zihnimizi boşaltmaya çalışıyor, rahatlıyor ve niyet ederek başlıyoruz.
 
Örnek bir Niyet Metni :
 
”ŞİFA AYETLERİ ÜZERİNDEN BANA AKTARILAN ŞİFA ENERJİLERİNİN EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR ve SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM ”
 
(ya da kalbinizden geçtiği gibi bir niyet ile kendiniz ve bütün için hayır dualarınızı ekleyebilirsiniz)
Şifa seansımız yaklaşık 25 dakika kadar sürüyor, ancak bunu daha uzun süre hissedebilirsiniz, dilediğiniz zaman dikkatinizi bulunduğunuz fizik ortama nazikçe çevirip gözlerinizi açabilirsiniz !
Kişiye göre ya da o anki hale göre farklılık gösteren hissediş şeklini enerji akımının, şifalanmanın olumlu ya da olumsuz göstergesi değildir, gelen enerjiyi kabul ederek karşılıklı niyet eden istisnasız herkes enerjiyi, fiziksel, zihinsel ve ruhsal şifayı alır !
” SADECE RAHATLAYIP NİYET EDİN VE GELEN ENERJİNİN TATLI HUZURUNUN TADINI ÇIKARIN ”
En Yüksek Hayrınıza ve Hayırlara Vesile Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .
 
Selam, Sevgi ve Dua ile …
Hasan Makam
 
iletişim :
e-mail: horizonreiki@gmail.com
whatsApp : 0532 300 0022

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir