ETKİNLİKLER

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ – 22 Günlük Enerjisel ARINMA Programı

SÜRE : Bu Özel aktivite şartları 1-30.Haziran’18 arası kayıtlar için geçerlidir. Program Takvimi ve Chi-Ball Şifa Küreleri, kişiye özel dilediği tarihten başlayarak 22 günde tamamlanır. Alıcı her gün bir şifa küresi olmak üzere tek tek Arınma enerjilerini günün en uygun saatinde alabilir. Program Takvimine uyulamadığı günlerde ise uygun olan diğer gün sıralama değiştirilmeden kalınan yerden devam edilir.

ŞİFA İÇERİĞİ : 21+1 > 22 Günlük oluşturulan, her biri özel CHIBALL Grandmaster (5>20) Şifa Enerjileri.
TEKLİF :
Bu Etkinliğe Özel 110 tl.
MATERYALLER : Kişiye özel ”Program Takvimi” oluşturulup, alıcıya digital platformada(e-mail) gönderilir.
KATILIM TALEBİ : Sadece aşağıdaki ”KATILIM TALEP FORMU” üzerinden ya da e-mail başvurusu ile yapılır. 

  • Aşağıdaki formu göndererek ya da horizonreiki@gmail.com ‘a ‘ARINMA22’ konu başlığı ile boş bir mail atarak katılım talebinde bulunabilirsiniz.
  • E-posta adresinize ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgiler iletilecektir.


KİMLER KATILABİLİR : 

  • Herkes Katılabilir.
  • Bilinçaltı Temizliği ile Enerjisel Arınma Neden önemli?

    Her birimizin, anne karnındaki dönemden başlayarak bu güne kadar yaşadığımız tüm deneyimler, bu anımızı(şimdiyi), fiziksel, zihinsel, duygusal performansımızı ve yaşam kalitemizi etkileyecek şekilde, bilinçaltımızda olumlu ya da olumsuz etkiler bırakırlar.

    Özellikle, yaşamın belli dönemlerinde yaşanan ve hoş sonuçlanmayan duygusal ilişkiler, maddi kayıplar, kazalar, korkular vs. bütün bunların sonucu olarak  duygusal travmalar ile birlikte bilinçaltımıza yerleşen olumsuz düşünce kalıpları tüm yaşamımızı ve geleceğimizi etkileyen engelleyici faktörlerdir.

    Bilinçaltı temizliği bir resetleme ya da silme olayı değildir aslında. Yaşanan deneyimlerin etkilerinin pozitif yönde yeniden yapılandırılmasıdır. Hatırladığımız ya da hatırlamadığımız deneyimlerin sonucu olarak, bilinçaltına yerleşen olumsuz kalıp yada kayıtların arındırılmasıdır. Bir anlamda, bizi hep geriye çeken bu duygu ve düşünce kalıplarından özgürleşmedir.

 

PROGRAM İÇERİĞİ DETAYLARI :

Site eğitmeni Hasan Makam tarafından, katılımcıya her güne özel ayrı bir Chi-Ball Şifa Küresi olmak üzere, aşağıdaki arınma (22 günlük Bilinçaltı Arınma Programı Şifa) enerjilerinden oluşan Şifa Küreleri hazırlanarak, alıcının enerji alanına gönderilir. Alıcı o enerjiyi almayı onaylayana dek enerji küresi Taç Çakranın yukarısında aynı güç ve etki ile enerjisel varlığını sürdürür.  Alıcı, Arınma Takvimine uyarak, o gün içerisinde en uygun olduğu saatte, şifa seansı hazırlıklarını tamamladıktan sonra, Şifa enerjilerini almayı dilemesi ile birlikte enerji akışı başlar ve yaklaşık 20-25 dk. süresince enerji akışı devam eder. Alıcıya özel belirlenen takvime göre 22 gün boyunca düzenli olarak Arınma enerjileri alımı yapılarak Bilinçaltı Temizliği Arınma programı tamamlanır. Uygun olunmayan günler boş bırakılarak, sıra bozulmaksızın bir sonraki gün kalındığı yerden devam edilir. Alıcı, daha sonraki aylarda dilerse aynı CHI-BALL Şifa Kürelerini (kendi takvimini oluşturarak) tekrar tekrar alabilir.

Arınma Süreci boyunca, farklı zaman ve seanslarda uyumlama ya da şifa seansları almakta herhangi bir sakınca yoktur. Aksine, diğer şifa ya da uyumlama seanslarının verimliliğini yükseltir.

22 Günlük CHI-BALL gönderimi ile ARINMA (Bilinçaltı & Karma & Yaş Temizliği) Programına Katılım için lütfen formu gönderiniz.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

Haziran ayı başvuruları dahilinde ''22 Günlük Bilinçaltı & Karma & Yaş Temizliği Enerjisel Arınma Programı''nızın başlamasını istediğiniz Tarih

Doğum Tarihiniz (yaş itibarı ile yıllara göre dağılım yapılacağı için gerekli)

Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu tekrar kontrol ettikten sonra onaylayınız
Bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum

Gönder tuşuna bastıktan sonra, İletiniz başarı ile gönderildi, mesajını gördüğünüz andan sonra bir kaç sn. içerisinde kayıtlı e-posta adresinize oto yanıt sistemi ile Onay ve ön bilgi gönderilecektir. E-posta adresinizin kullanılabilir olduğunu teyid etmek için lütfen, gelen bu maili 'EVET' yazarak yanıtlayınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir