GÖRSEL ŞİFA TEKNİĞİ

Basitçe: Resimlerin istediğimiz birine 2-3 dk. süre ile bakıyoruz, ilgili şifa enejisini almayı diliyoruz ve 20-25 dk. oturarak ya da uzanarak enerji akışına izin veriyoruz. Her gün düzenli uygulama ile muhteşem sonuçları deneyimliyoruz.

GÖRSEL ŞİFA Yöntemi ile şifa uygulamaları herhangi bir zaman aralığı ile sınırlı değildir. Görsel Şifa Objesi olarak belirlenen resim ve teknik kullanılarak tüm zamanlarda uygulanabilir.

***Yaşam boyunca kullanabileceğiniz oldukça güçlü birer şifa aracı olan Görsel Şifa Objelerine Sahipsiniz şimdi!

GÖRSEL ŞİFA OBJELERİ: akademi.holisticturkey.com Uyumlama ve Eğitim Proğramları Uyumlama ve Eğitim Proğramları nın her biri için ayrı ayrı hazırlanmış resimli logolara, üzerinde yazan Şifa Sisteminin enerjileri yüklenerek, o enerjiye kanallık edebilme yeteneği kazandırılmıştır. Bir anlamda, aşağıdaki verilen Niyet ile aktive edilebilen, her biri kendi enerjilerini aktarabilen ‘Şifacı’lardır..

*yalnızca ‘görsel-e bakarak, belirlenmiş niyeti eden’ kişi için özel olarak çalışır.


GÖRSEL ŞİFA TEKNİĞİ NASIL ÇALIŞIR :

Şifa Enerjilerine kanal olarak kodlanmış bir objeye, 3 dakika boyunca bakıp odaklanarak; Şifalanması istenilen durum için Niyet içsel olarak yapılır. Sonrasında, oturarak ya da uzanarak gözler kapatılır, bir kaç derin nefes alınır. Bu anda Şifa enerjileri aktarımı başlamıştır. Ta ki o an için ihtiyaç olduğu kadar ve ihtiyaç olan frekansta enerji akışı tamamlanıncaya dek.. Enerji akışının kesildiği hissedildiğinde, dikkat bulunulan fizik ortama çevrilir ve Şifanın kaynağına olan Allah’a teşekkür edilir.

NİYET :

İçinizden geldiği gibi niyet yapmak asıl olmakla birlikte, şöyle bir niyet yapılabilir:

Hasan Makam tarafından Şifaya kanallık yeteneği kazandırılmış bu baktığım görsel kanallığı ile …enerjinin ismi… Şifa Enerjilerinin en yüce hayrıma olmasını diliyor ve Sevgi ile kabul ediyorum.

 Ayrıca, aşağıdaki örneklerde olduğu gibi, özel durumlarınız için kalbinizden niyetler geçirebilirsiniz. Önemli olan, niyeti çok fazla dağıtmadan belli bir nokta üzerinde yoğunlaşmak, en iyi sonuçları verir.

”Görsel Şifa kanalı ile baş ağrımın şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile korkularımın şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile bolluk bereket ve refahı engelleyen blokajlarımın şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile gelecek ile ilgili endişe ve kaygılarımın şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile bilinçaltımdaki negatif kalıpların şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile … Çakramın şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile … kişi ile ilişkimi olumsuz etkileyen olumsuz yanlarımın şifalanmasına niyet ediyorum”

”Görsel Şifa kanalı ile … durumumun şifalanmasına niyet ediyorum”

 

Dilediğiniz konuda Şifa için niyet yapabilirsiniz.Görsel Şifa Tekniği ile uygulanan şifa seansları Şifa Prensiplerinin dışına çıkmaz. Asıl olan; kendisi için şifa talep eden kişinin şifalanmasıdır. Başka bir kişi, durum ya da olay için kullanılamaz.(yukarıdaki niyet örneklerinde olduğu gibi.. örneğin; ”hayatıma bolluk gelsin” şeklinde bir niyetin tutmayacağını garanti edebilirim. Doğrusu, yukarıdaki gibi, şudur : ”Görsel Şifa kanalı ile bolluk bereket ve refahı engelleyen blokajlarımın şifalanmasına niyet ediyorum”)

Her şifa oturumunda farklı bir enerji ile çalışmak yerine, farklı şifa enerjileri ile çalıştığınız bir kaç seanstan sonra size en iyi gelen şifa enerjisi ile düzenli tekrarlar yapmak en iyi sonuçları verecektir. Hatta özel bir konunuz için art arda her gün çalışma yapmanız o konu üzerinde derin ve köklü bir şifalanma sağlayacaktır

 

GÖRSEL ŞİFA Objelerinin;

*Sürekli elinizin altında olması açısından; Telefonunuza, Tabletinize ya da PC-nize Duvar Kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. İhtiyaç duydukça Niyet ile kullanılabilir ya da farkında olmadan baktıkça da şifalanırsınız. Görsel Şifa objelerini, resim baskısı olarak dosyalayabilir ya da çerçeve ile duvara asabilirsiniz. Bulundukları mekana sürekli şifa enerjisi yaymaya devam edeceklerdir.

*Sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Uygulama şeklini onlara da öğreterek, onların da bu basit ama güçlü teknikle şifalanmalarına vesile olabilirsiniz.

Merak ettiğiniz tüm konular için lütfen, bizimle iletişim e geçmekten çekinmeyin.

Sevgi ve Dualarımızla..

Hasan Makam

Multiple Reiki Master&Founder

 

GÖRSEL ŞİFA OBJELERİ:
Horizonreiki (AKADEMİ HOLİSTİC TURKEY) Uyumlama ve Eğitim Proğramlarının her biri için ayrı ayrı hazırlanmış Aşağıdaki resimli logolara, üzerinden yazan Şifa Sisteminin enerjileri yüklenerek enerjiye kanallık edebilme yeteneği kazandırılmıştır.

Şifa Enerjilerinin içeriklerini ve hangi konularda şifa etkilerinin oldukları hakkında bilgileri aşağıdaki ‘Uyumlama Proğramları’ Sayfalarından inceleyebilirsiniz. GÖRSEL ŞİFA TEKNİĞİ her hangi bir uyumlama gerektirmeden herkes tarafından kullanılabilen ÜCRETSİZ bir Şifa Uygulamasıdır. Bu sayfalardaki ‘Uyumlama ve Eğitim Proğramları’ ile ile ilgili kısımları lütfen göz ardı ediniz.

Ayrıca, yukarıdaki Yin-Yang işareti üzerinde H harfi bulunan resim ise, Hasan Makam kanallığı ile gelen fakat Uyumlama ve Eğitim proğramlarında yer verilmeyen şifa sistemlerinden biri olan ‘Horizon Reiki’ Şifa Enerjilerini temsil eder! Fiziksel, Zihinsel, Duygusal Dengeyi sağlamak için hizmet eder. Fiziksel ve Ruhsal Hayatı bir arada (uyum ve ahenk içerisinde) harmonize eden oldukça güçlü enerjilerdir.