ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR

HolisticTurkey.com & holisticAKADEMİ Etkinliğidir.

 etkinliğin facebook sayfası 

 

Ücretsiz Uyumlama Programına KATILIM (ve Grup Uyumlama Listesinde yer almak) için; İlgili Şifa Sistemini, Uyumlama-Market’inden Ücretsiz alarak, Siparişinizi tamamlamanız yeterli.

 

  • ”ŞİFA AKIŞLARI” UYUMLAMA’sı için UYUMLAMA MARKETİ > Sayfasından ÜCRETSİZ alarak, kaydınızı oluşturun..

 

* Katılım Kayıtlarını yaptırmak istediğiniz başka kişiler varsa; o katılımcılar adına siz, kişi sayısına göre Sipariş Adedini belirleyerek, bu Adet kadar Katılımcıların İsimlerini ‘Ödeme’ sayfasındaki ”Sipariş Notları” Kutusuna yazın lütfen. (eğer bu işlemleri yapmakta teknik olarak zorlanıyorsanız, başka bir katılımcının sizin adınızı kendi siparişine yazmasını isteyebilirsiniz.)

 

Bu Ücretsiz Uyumlama Programının DERS NOTLARI‘nı indirmek için;

> Bu uyumlamayı ”Sepete Ekle” yin,

> 0 TL. yani ücretsiz olarak ”Ödeme” işlemini tamamlayın,

> Sitede daha önce üyelik girişiniz varsa, direk ”Şiparişi Onayla”yabilirsiniz,

> Üyeliğiniz yoksa; bir kereye mahsus zorunlu olan Adres Bilgilerini kısaca doldurun. ”Hesap Oluştur” işaretleyerek, sonraki işlemlerde üye olarak, işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

> Şipariş Tamamlandığında karşınıza çıkan ”Sipariş Detayları” sayfasında ”İndirme” Kutusundaki Ders Notları’nın dosya adının metnini tıklayarak İNDİR-ebilirsiniz.

> Uyumlama-Market sistemi Ders Notları Linkini, sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize de iletir. Aynı zamanda, Hesabım Menüsünün İndirmeler bölümünde, indirdiğiniz tüm Ders Notlarını sizin için arşivleyerek listeler. Gerektiğinde yeniden indirebilirsiniz.

Her ayın son Cuma’sı Akşam Saat 23:00 de bir Ücretsiz Uyumlama yapılması hedeflenmiştir. ”Kendi Kendine Uyumlama Sistemleri” olan bu Şifa Enerji Sistemleri aynı zamanda kişi dilediği zaman verilen hazırlık ve niyet ile tek başına da yapabilir.

ÜCRETSİZ – GRUP UYUMLAMA TAKVİMİ

 

*9.Aralık.2016-Cuma 23:00 > İSA’NIN ELLERİ ŞİFA GÜÇLENDİRMESİ

*23.Aralık.2016-Cuma 23:00 > LADY NADA’NIN – KADIN İLİŞKİSİ ONARIM GÜÇLENDİRMESİ

*6.Ocak.2017-Cuma 23:00 > OSİRİS’İN – ERKEK İLİŞKİSİ ONARIM GÜÇLENDİRMESİ

*20.Ocak.2017-Cuma 23:00 > SFENKS KORUSUZLUK GÜÇLENDİRMESİ

*3.Şubat.2017-Cuma 23:00 > MELCHIZEDEK’İN ÇEKİM YASASI GÜÇLENDİRMESİ

*17.Şubat.2017-Cuma 23:00 > EL MORYA’NIN KORUMA KALKANI GÜÇLENDİRMESİ

*3.Mart.2017-Cuma 23:00 > RUHSAL KUCAKLAŞMA GÜÇLENDİRMESİ

*17.Mart.2017-Cuma 23:00 > SEBAT GÜÇLENDİRMESİ

*31.Mart.2017-Cuma 23:00 > PSİŞİK KORUMA ALEVİ

*28.Nisan.2017-Cuma 23:00 > AÇIK GÖRÜŞLÜLÜK GÜÇLENDİRMESİ

*26.Mayıs.2017-Cuma 23:00 > AY TUTULMASI ENERJİ GÜÇLENDİRMESİ

*30.Haziran.2017-Cuma 23:00 > AGAPE REIKI

*28.Temmuz.2017-Cuma 23:00 > KORUYUCU BALONCUK Reiki

*25.Ağustos.2017-Cuma 23:00 > İLHAM GÜÇLENDİRMESİ

*29.Eylül.2017-Cuma 23:00 > DNA ŞİFA REİKİSİ

*27.Ekim.2017-Cuma 23:00 > DENİZ TUZU ENERJİSİ

*30.Kasım.2017-Cuma 23:00 > AĞRI YÖNETİMİ Güçlendirmesi

*1.Ocak.2018 > BOLLUK AKIŞI Güçlendirmesi

* 26.Ocak.2018-Cuma TR 23:00 > ŞİFA AKIŞI 1&2

*23.Şubat.2018-Cuma TR 23:00 > ŞİFA AKIŞI 3&4

*30.Mart.2018-Cuma TR 23:00 > ŞİFA AKIŞI 5&6

*** Grup Uyumlama Tarihi Geçmiş Şifa Sistemlerinin Ders Notlarını holistic MARKET/ucretsiz-uyumlamalar/ sayfasından toplu işaretleyerek indirebilir, Ders Notlarındaki yönergelere uyarak, her biri için ayrı zamanlarda uyumlamalarınızı başlatabilirsiniz.

 

(Günü ve Saati geldiğinde, başka herhangi bir bildirime gerek kalmadan, Hazırlık ve Niyet ile başlıyoruz. )
*26.Ocak.2018-Cuma TR 23:00 > ŞİFA AKIŞI 1 & 2 Güçlendiricileri Uyumlaması için;

*** UYUMLAMAYI ALMAK İÇİN ÖNERİLEN NİYET :

”HASAN MAKAM KANALLIĞI İLE ALACAĞIM ŞİFA AKIŞI 1. ve 2. Güçlendiricileri UYUMLAMASININ EN YÜKSEK HAYRIMA OLMASINI DİLİYOR VE SEVGİ İLE KABUL EDİYORUM”

Uyumlama 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.

Kendi Kendine Uyumlama Sistemleri için ön koşul bulunmamaktadır, herkes uygulayabilir, İhtiyacı olan sevdiklerinize, dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz. (Ön-koşul bulunmamak ile birlikte, öneri olarak; en azından Reiki 1.Seviye arınma sürecini tamamlamış olmak)
genel olarak ücretsiz uyumlamaların DERS NOTLARI‘nı;
aşağıdaki Market Logosuna tıklayarak açılan sayfadan, ilgili Uyumlama-Ürün Sayfasında işlem yaparak Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
En Yüksek Hayrınıza Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .
Koşulsuz Sevgi ve Dua ile …
Hasan Makam

cropped-chi-topu-horizon-d.png

Kendi Kendine Uyumalama Yöntemi Nedir? Nasıl yapılır?

Kimi Reiki Ustaları, herkesin faydalanabilmesi için, kanal oldukları Şifa enerjilerinden bir kısmını, -ki bunlar daha çok dar kapsamlı, geniş içerikleri olmayan sistemlerdir- bir kez niyet ile kodlayarak, dileyen tüm şifacıların kendi kanallıkları ile o enerjiye uyumlanabilmelerine imkan tanırlar. Burada standart uyumlama ve eğitim programlarının dışında bir uygulama vardır. Sadece kurucunun verdiği klavuz ya da çevirisi üzerinden bilgilendirilme vardır. Kendi kendine uyumlama yöntemi ile alınan şifa enerji sistemlerinde ayrıca uygulama detaylı Ders Notu, Eğitim ve Sertifika bulunmamaktadır.

 

Alıcı kişi, standart uyumlama hazırlıklarını yapar, kendi kendine, uyumlama ya da güçlendirmeyi, sistemin kurucusu kanallığı ile almaya niyet eder.. ”Ben şimdi, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, … (Şifa sisteminin adı) … na Uyumlanmayı diliyorum” der ve uyumlama tamamlanana dek kendisini enerjinin akışına bırakır. Uyumlama tamamlandığında, Şifan’ın Kaynağı ve Sahibi olan Allah’a -maddi nimetler için- şükreder, -manevi nimetler için- hamd eder, sistemin kurucusuna ve varsa diğer aracı masterlara şükranlarını sunar.


Bu yolla uyumlanmış herhangi bir Reiki Master da bu enerjileri başkalarına uyumlayabilir ancak Kurucunun talimatı gereği kesinlikle bundan herhangi bir ücret talep edemez. Alıcı kişi kendi kendine uyumlanmak yerine, daha önce bu sisteme uyumlanmış başka bir Reiki Master aracılığı ile uyumlanmak isterse, uyumlamayı almak için;

Ben şimdi, ..(aracı olan masterın ismi).. aracılığı ile, …(Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum” gibi bir niyet yapılabilir.