Ağrı Yönetimi Güçlendirmesi

PAIN MENAGEMENT
EMPOWERMENT

AĞRI YÖNETİMİ

GÜÇLENDİRME
Enerisi

 

2008 da Nicole Lanning

 Tarafından Kanalize edilmiştir.

AĞRI YÖNETİMİ GÜÇLENDİRME ENERJİSİ HAKKINDA :

Orjinal adı ”Pain Management Empowerment” (Ağrıyı Yönetme -Kontrol Altına Alma- Enerji Güçlendirmesi) olan, bizim, kısaca ”Ağrı Kesici Enerjisi” olarak adlandıracağımız şifa sistemi, Nicole Lanning tarafından 2008 yılınca kanalize edilmiştir.

Bu enerjiyi, Nicole kendi ağrılarını yönetip kontrol altına almak için çalışırken geliştirdiği yeni bir form. Birçoğumuza Fibromiyalji teşhisi konmuştur ve zaman zaman çok acı verici ağrı nöbetleri ile karşı karşıya kalmışızdır. Nicole, bu konuyla ilgili teşhisinden sonra, bu nöbetlerin acısını gidermeye yardımcı olmak için birçok farklı enerji formu kullanmaya başladı. Bazıları formlar belli bir dereceye kadar yardım etti ve bazıları da pek etkili olmadı. Yine bu konuda yoğun bir meditasyonda aldığı enerjiyi kullanmaya başladı ve olumlu sonuçlarını diğerleri ile paylaşmak için öğretmeye karar verdi.

Kullanması çok basit ve kolay bir biçimdir. KENDİ KENDİNE UYUMLAMA ALMA! Yöntemi ile özellikle kronik ağrılar çeken herkese açık olarak bu uyumlama enerjilerini özgür bıraktı.

  • Grup Uyumlama Tarihi olan 24.Kasım.2017 dir.
  • Bu Ücretsiz Uyumlama Programına Etkinlikleri Sayfasından katılabilirsiniz. Ders Notlarını ise yine aynı sayfadan yönlendirilecek sitesindeki Linkten ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.🙏🏻
 AĞRI YÖNETİMİ GÜÇLENDİRME Enerjisi ÜCRETSİZ UYUMLAMA ETKİNLİK SAYFASI na Bağlanmak için TIKLAYINIZ !


Diğer Ücretsiz Uyumlamaları görmek için aşağıdaki resmi tıklayınız.

__book_ucretsiz_lg