DNA Şifa Reikisi

DNA

HEALING Reiki

 

DNA Şifa

Reikisi

Stephanie Brail Tarafından Kanalize edilmiştir.

DNA ŞİFA Reikisi HAKKINDA :

DNA Şifa Reikisi, bir DNA Sarmalından oluşan sembol ile çalışan çok basit bir sistemdir. Bir kişinin DNA’sında veya ruhsal (enerjitik) DNA’sındaki bozuklukları düzelterek fiziksel sağlığı da iyileştirmek için çalışır.

Bu enerjinin, Kronik Yorgunluk Sendromu, Fibromiyalji, MS ve benzeri kronik veya dejeneratif hastalıkları olanlar için özellikle çalışması amaçlanmıştır. Bu enerjiyi diğer sağlık konuları için de çalışmak veya genel sağlığı, esenliği sağlamak için de kullanabilirsiniz.

Şifa enerjileri ile seanslar yapmak yolu ile istenen sonuçların yeteri kadar alınamamasının nedeni, dejeneratif, kronik hastalıklara, kişinin enerjik planında (ruhsal DNA) da bir dizim bozukluğundan kaynaklanıyor olmasıdır. Bu bozulmalar, daha sonra, kişide negatif enerjilerin saldırısı yoluyla enerjik sistemin kirletilmesi veya psikolojik vampirizm nedeniyle bir kişinin yaşam gücü enerjisinin sistematik bir şekilde boşaltılması yoluyla fiziksel beden içinde de tecelli etmiş ve kötüye gitmiştir.

Psişik Koruma tekniği olarak da kullanılır. DNA Şifa Reikisi’ni başkalarının enerji sistemlerine girilmesini önlemek için ruhsal bir kalkan olarak kullanabilirsiniz. Bu, iyileşme sürecinde özellikle önemlidir.

  • Grup Uyumlama Tarihi olan 29.Eylül.2017 dir.
  • Bu Ücretsiz Uyumlama Programına Etkinlikleri Sayfasından katılabilirsiniz. Ders Notlarını ise yine aynı sayfadan yönlendirilecek sitesindeki Linkten ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.🙏🏻
DNA ŞİFA Reiki ÜCRETSİZ UYUMLAMA ETKİNLİK SAYFASI na Bağlanmak için TIKLAYINIZ !


Diğer Ücretsiz Uyumlamaları görmek için aşağıdaki resmi tıklayınız.

__book_ucretsiz_lg