KORUYUCU BALONCUK Reiki

PROTECTIVE
BUBBLE

Reiki

KORUYUCU BALONCUK

REİKİ

2008 yılında Stephanie Brail Tarafından Kanalize edilmiştir.

KORUYUCU BALONCUK Reiki HAKKINDA :
Koruyucu Baloncuk(Kabarcık) Reiki Enerjisi, kullanımı oldukça kolay olan bir psişik koruma yöntemidir. Amacı; dış etkenli negatif enerjilerden ve psişik saldırılardan psişik koruma sağlayan bir katman oluşturmak ve aynı zamanda sevgiden, barıştan yana yüksek titreşimli enerjilere izin vermektir.

Bu enerjisel baloncuk, ayrıca hafiflik, ferahlık ve neşe hissi uyandırır. Bu daha yüksek titreşimlere sahip olan enerjiler, sizi öfke ya da depresyon gibi daha düşük, daha ağır enerjilere karşı doğal korur. Genelde dünyayla ve sosyal hayat ile temas kurmaktan kaçınan insanlar için kullanılan ve olumsuz bir anlam ifade eden “kendi kabuğunda yaşamak” ifadesini duymuş olabilirsiniz. Bu durumu çağrıştırsa da,, bu Koruyucu Baloncuk iyi bir şey yapıyor. Barış ve uyum duygularını geliştirirken, negatif dış enerjileri engelleyerek, sosyal hayatta iletişim halinde olduğumuz insanlar ve diğer canlılarla daha huzurlu, mutlu bir hayat sürmeye yardımcı oluyor.

 

  • Grup Uyumlama Tarihi olan 28.Temmuz.2017 dir.
  • Bu Ücretsiz Uyumlama Programına Etkinlikleri Sayfasından katılabilirsiniz. Ders Notlarını ise yine aynı sayfadan yönlendirilecek sitesindeki Linkten ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.🙏🏻
KORUYUCU BALONCUK Reiki ÜCRETSİZ UYUMLAMA ETKİNLİK SAYFASI na Bağlanmak için TIKLAYINIZ !


Diğer Ücretsiz Uyumlamaları görmek için aşağıdaki resmi tıklayınız.

__book_ucretsiz_lg