ETKİNLİKLER

Uyumlama Eğitim Programları’nda da %30-%50 İndirimler ile Enflasyon ile Topyekün Mücadele

Etkinlik Geçerlilik Tarihi : 1.Kasım – 31.Aralık. 2018

***(Usui Reiki Seviyeleri ve Reiki Grandmaster Uyumlama  ve Eğitim Programları her zaman olduğu gibi en uygun koşullarda İNDİRİMLER yapılarak, ücretlendirmeleri sabitlenmiştir, bu etkinliğe dahil değildir.
Uygulama, ”Diğer Şifa Sistemleri” için geçerlidir. )

*** Uzaktan enerjisel bağlantı kurularak yapılan uyumlama seansı için, Eş-zamanlı ya da Chi Ball uyumlama enerjileri aktarım yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz. Sonuç itibarı ile her ikisi de aynıdır. İletişim, dosya aktarımları, sertifikalar, hazırlık açıklamaları, bilgi aktarımları vs. diğer tüm süreç aynı şekilde işlemektedir.

Standart Ücretlendirmeler
Uyumlama ve Eğitim Programlarını alırken size özel indirimin belirleyici temel unsurları:
* Standart uzaktan birlikte zaman belirleyerek eş-zamanlı olarak yapılan uyumlama seansları için belirlenen indirim oranı %30 ‘ dur.
* Uyumlamaları CHI-BALL Yöntemi ile almak isterseniz belirlenen indirim oranı % 50 ‘dir.

(Chi-Ball yöntemi ile uyumlamalar önceden hazırlanıp gönderilir, alıcı dilediği zamanlarda tek tek alır. Chi Ball yöntemine özel hazırlık notları, Sertifika ve Ders Notları bir defada toplu olarak gönderilir, Eğitim kısmı ise standart program içeriği ile aynı devam eder. Chi-Ball yöntemi, özellikle teknik konularda daha pratik bir süreci getirdiği ve zaman kazandırdığı için, size sunulan indirim oranını yükseltmektedir. Chi-Ball Uyumlama yönteminin enerjisel akış ve uyumlama kalitesi ise bir arada ya da uzaktan eş-zamanlı uyumlamalar ile tamamen aynıdır. Hatta çoğu alıcı Chi Ball yönteminin daha güçlü bir enerji akışı getirdiğini ifade ederler.)

Aşağıdaki Formu doldurup göndererek size özel indirimli ücretlendirmeler ile Uyumlama ve Eğitim Programlarınızı alabilirsiniz.

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

Almak istediğiniz UYUMLAMA/LAR'ı yazınız

Uyumlamalarınızı almak istediğiniz yöntemi seçiniz. (gerekli)

Reiki SEVİYENİZ (gerekli)

Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra onaylayınız
Bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum

Gönder tuşuna bastıktan sonra, İletiniz başarı ile gönderildi, mesajını gördüğünüz andan sonra bir kaç sn. içerisinde kayıtlı e-posta adresinize oto yanıt sistemi ile Onay ve ön bilgi maili gelecektir. Mail gelen Kutusunda yoksa Spam-Gereksizler kutusunu da kontrol etmeyi unutmayın lütfen.

 

 

  uyumlamasurecikpk

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir