TEKNİK KONULAR

mobil cihazınızın ana ekranına ‘horizonreiki’ kısa yolu oluşturma!

78

Sevgili Dostlar,
İhtiyaç duyulduğunda siteye girmek için her defasında site ismi yazmanın artık pek kullanışlı olmadığı ve bunun yerine Mobil App Uygulamalarının kullanıldığı bir ortamda ”HORIZON REIKI’nin Mobil App Uygulaması yok mu?” sorusu ile sıkça karşılaşıyoruz.

‘Mobil App Uygulaması’ yerine ”Ana Ekranda Kısa yol oluşturma” yı tercih ediyoruz.

Nedeni ise;
* Herhangi bir Mobil App uygulaması indirdiğiniz zaman yükleme sırasında sizden bazı verilerinize ulaşılmasını talep edecektir. Mobil Ana ‘Ekranda kısa yol oluşturma’da uygulama indirmeniz gerekmiyor. Sadece, kullandığınız cihazın işletim sistemi için özel (aşağıda anlatılacağı gibi) belli bir tarayıcı üzerinden ufak bir ayar yapmak yeterli.

*Bir diğer nedeni ise; Mobil App Uygulamalarında sayfa içeriği kısıtlanabiliyor, tüm özellikler yansıtılmayabiliyor.
horizonreiki.com horizonreiki.com un kullandığı özel tema ise, zaten tüm her mobil cihaza uygun arayüzler oluşturarak, mobil App uygulama görünümünde, aynı zamanda  içerik kaybı olmaksızın tüm siteye erişim imkanı sağlıyor.

Kullandığınız Mobil İşletim Sistemine uygun olan bağlantılardaki resimli anlatımlara bakarak siz de ‘Ana Ekranınıza Kısayol’ oluşturabilirsiniz.

ANDROID işletim Sistemi için; Ana Ekrana Kısayol Bağlantı Düğmesi Ekleme ANDROID işletim Sistemi için; Ana Ekrana Kısayol Bağlantı Düğmesi Ekleme IOS işletim Sistemi için; Ana Ekrana Kısayol Bağlantı Düğmesi Ekleme IOS işletim Sistemi için; Ana Ekrana Kısayol Bağlantı Düğmesi Ekleme