BEAUTY REIKI

BEAUTY_book_lg

Güzellik Reikisi

2009 yılında Hari Andri Winarso tarafından kurulmuştur.

Güzellik Reikisi, özellikle insanın kişilik(içgüzellik) yönüne temas eden yeni bir Reiki Sistemidir. Güzellik Reikisi, yüksek frekanslı enerjisi ile, vücudun tüm katmanlarındaki titreşimleri ile etkileşime girer. Tüm katmanlardaki negatif enerjileri temizlemek için görev yaparak, özellikle kişiliği etkileyen, duygusal tabakada etkin bir şekilde çalışır. Duygusal, zihinsel, fiziksel olarak bütünsel bir güzelleşme için hizmet verir.

Güzellik Reikisi, uygulama şekilleri ile oldukça basit yöntemler içerir. 3 Seviyede öğrenilen bu sistemde sembol kullanılmaz. 1. ve 2. Seviye uyumlamaları art arda tek seansta yapılabilir.3.seviye mutlaka ayrı bir seans olarak yapılmalıdır.

1.Seviye :

Bu uyumlama ile, vücut katmanlarındaki negatif enerjiler temizlenerek, Güzellik Reikisi enerjileri erişilebilir hale gelir.

2.Seviye :

Bu uyumlama ile, Güzellik Reikisi enerjileri katmanlara iyice adapte olarak, titreşimi (ilk seviyeye göre yaklaşık 3kat) artar, böylelikle 3. seviyeye hazır hale gelinir.

Bu uyumlama aynı zamanda extra uyumlamalar olan; İÇ BARIŞ REİKİSİ, KENDİNE GÜVEN REİKİSİ, BAŞARI REİKİSİ ve İLİŞKİLER REİKİSİ’ni de içerir. Güzellik Reikisi 2.Seviye Uyumlaması içerisine eklenen bu özel Reiki Sistemlerinin de yine basit uygulama yöntemleri vardır.

3.Seviye :

Bu uyumlama ile, Güzellik Reikisi enerjileri, katmanlara iyice adapte olarak, enerji titreşimi (ilk seviyeye göre yaklaşık 9kat) artar, bu nedenle önceki seviyelere göre daha bariz hissedilir.

Bu uyumlama aynı zamanda extra uyumlamalar olan; DUYGUSAL TRAVMA REİKİSİ, BLOKAJ KALDIRMA REİKİSİ, İNSAN DENGELEME ve PARADİGMA REİKİSİ’ni de içerir.