POZITIF TITRESIM GUCLENDIRME

POZITIF-TITRESIM_book_lg

EARTH DIAMOND POSITIVE VIBRATION EMPOWERMENT

YERKÜRE ELMAS

POZİTİF TİTREŞİM

GÜÇLENDİRMESİ

Linda Colibert Tarafından Kanalize Edilmiştir.

Dünya Elmas Positif Titreşim Güçlendirme sizi yüksek enerji kaynaklarıyla buluşturarak olumsuz titreşimlerden uzaklaştırır. Negatif tireşimler öncelikle temizlenir. Pozitif enerjiler alttan ve üstten çekilerek, sizin kişisel enerjiniz sağlık, motivasyon, güç ve dışavurum için saf ve pozitif enerji titrşimleri ile doldurur. Bu sistemdeki enerji çok güçlüdür. Hayatınızı, mutluluk ve koşulsuz sevgi ile doldurmak için hızlı ve güçlü bir şekilde çalışır.

Yerküre Elmas’ı Positif Titreşim Güçlendirmesi

Yerküre Elmas’ı, sizi çevreleyen bir bariyer kurar. Yüksek frekanslı pozitif enerji dalgalarıyla hareket ederek olumsuz enerjileri temizler. Yerküre Elmas’ı, yüksek enerji kaynaklarına ulaşarak yüksek frekans dalgaları oluşturur ve sizi güçlü bir şekilde dünyaya demirler ve kalıcı bir topraklama sağlar.

Bu, şifacılıkta kullanılan en kolay sistemlerdendir. Çok basit bir şekilde, nerede ve ne zaman isterseniz, kolaylıkla kullanabileceğiniz, sizin izin verdiğiniz kadar güçlü bir şekilde çalışır.

Negatif enerjiler yerküre elması ile bir arada kalamaz. Olumsuz enerjiler bu durumda, dönüşmek ya da yok olmak zorundalardır.

Bazen hayatimi yasarken, birden farkediyorum ki, hersey yavaslamis, cok fazla bir şey olmuyor, yada hiç bir şey ileriye gitmiyor. Bu gerçekleştiğinde genellikle seni gafil avlar. Bu kötü şeyler olacak demek değildir ama ilerlemeyi durdurmuş gibi görülebilir yada yavaşlamış hatta sabit kalmış gibi görünebilir. Yerküre Elmas’ının pozitif titreşime sahip güçlü enerjileri, sizi aşağı çeken olumsuz tüm enerjileri gerçekten temizler. Olumsuz enerjiler, siz dünyevi işlerinizi yaparken ve kendi hayatınızı yaşarken toplanır, sizinle ağırlaşır ve sizi aşağı çeker, sizi depresif, sıkışmış ve ezik bir hale getirene kadar toplanır ve birikirler.

Bu sistemi herhangi dilediğiniz bir anda kullanmanız, sizin enerjinizi olumlu yönde yükseltecek ve bunu siz rahatlıkla hissedeceksiniz. Bunu çakralarınızı, auranızı, temizlemek yada sadece sizi strese sokan ağırlık yapan, yavaş yavaş biriken negatif enerjileri temizlemek için kullanabilirsiniz.

Hastalıkları ve salgınları iyileştirir, sizi daha yaratıcı yapar ve engelleri temizler. Çok hızlı çalışır ve olumlu enerjileri ve titreşimleri çeker.