ÜCRETSİZ UYUMLAMALAR

 

HOLISTIC TURKEY AKADEMİ & HOLISTIC TURKEY(REIKI HORIZON) Facebook Grubu Etkinliğidir.

 
Her iki haftada-bir Cuma Saat 23:00 de bir Ücretsiz Uyumlama yapılması hedeflenmiştir. ”Kendi Kendine Uyumlama Sistemleri” olan bu Şifa Enerji Sistemleri aynı zamanda kişi dilediği zaman verilen hazırlık ve niyet ile tek başına da yapabilir.
 
ÜCRETSİZ - GRUP UYUMLAMA TAKVİMİ
* 25.Kasım.2016 – Cuma 23:00 > ABUNDANTIA’NIN BOLLUK GÜÇLENDİRMESİ
* 9.Aralık.2016-Cuma 23:00 > İSA’NIN ELLERİ ŞİFA GÜÇLENDİRMESİ
* 23.Aralık.2016-Cuma 23:00 > LADY NADA’NIN KADIN İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİRMESİ
* 6.Ocak.2016-Cuma 23:00 > OSİRİS’NIN ERKEK İLİŞKİLERİ GÜÇLENDİRMESİ
* …
 
Kendi Kendine Uyumlama Sistemleri için ön koşul bulunmamaktadır, herkes uygulayabilir, İhtiyacı olan sevdiklerinize, dostlarınıza tavsiye edebilirsiniz.
 
Facebook Grup Etkinliğine Katılım için , bu etkinliğin ”Gidenler Listesi”nde olmanız ve Adınızı etkinlik duvarına yazmanız yeterli. Facebook Hesabı olmayan fakat katılmak isteyen dostlarınız varsa, onların katılımı için de sadece isimlerini yazmanız ve Ders Notlarını kendileri ile paylaşmanız yeterlidir. WhatsApp üzerinden Adınız Soyadınız ve İlgili Şifa Sisteminin adını yazarak da katılım sağlayabilirsiniz. 0532 300 0022  
 
En Yüksek Hayrınıza Olması Dileklerimizle , Sevgiyle Kalın ! .
 
Koşulsuz Sevgi ve Dua ile …
Hasan Makam

 

Kendi Kendine Uyumalama Alma Yöntemi Nedir? Nasıl yapılır?

Kimi Reiki Ustaları, açık kanallık ile herkesin faydalanabilmesi için, kanal oldukları Şifa enerjilerinden bir kısmını, -ki bunlar daha çok dar kapsamlı, geniş içerikleri olmayan sistemlerdir- bir kez niyet ile kodlayarak, dileyen tüm şifacıların kendi kanallıkları ile o enerjiye uyumlanabilmelerine imkan tanırlar. Burada standart uyumlama ve eğitim programlarının dışında bir uygulama vardır. Sadece kurucunun verdiği klavuz ya da çevirisi üzerinden bilgilendirilmeler vardır. Kendi kendine uyumlama alma yöntemi ile alınan şifa enerji sistemlerinde ayrıca uygulama detaylı Ders Notu, Eğitim ve Sertifika bulunmamaktadır.

*** UYUMLAMAYI ALMAK İÇİN ÖNERİLEN NİYET :

Alıcı kişi, standart uyumlama hazırlıklarını yapar, kendi kendine, bu herkese açık olarak tasarlanmış uyumlama ya da güçlendirmeyi, sistemin kurucusu kanallığı ile almaya niyet eder.. ”Ben şimdi, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, İlahi Kaynak tarafından … (Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum” der ve uyumlama tamamlanana dek kendisini enerjinin akışına bırakır. Uyumlama tamamlandığında, Şifa’nın Kaynağı ve Sahibi olan Allah’a -maddi nimetler için- şükreder, -manevi nimetler için- hamd eder, sistemin kurucusuna ve varsa diğer aracı masterlara şükranlarını sunar.

Bu yolla uyumlanmış herhangi bir Reiki Master da bu enerjileri başkalarına uyumlayabilir ancak Kurucunun talimatı gereği kesinlikle bundan herhangi bir ücret talep edemez. Alıcı kişi kendi kendine uyumlayı almak yerine, daha önce bu sisteme uyumlanmış başka bir Reiki Master aracılığı ile uyumlanmak isterse, uyumlamayı almak için;


Ben şimdi, ..(aracı olan masterın ismi).. aracılığı, ..(sistemin kurucusunun ismi).. kanallığı ile, İlahi Kaynak tarafından … (Şifa sisteminin adı)… na Uyumlanmayı diliyorum” gibi bir niyet yapılabilir.

Uyumlama 20-25 dk. sürecek ve tamamlanacaktır.
Tüm enerjisel uyumlamalarınızın yüce hayırlara, adınıza iyi ve güzel olanlara vesile olması dua ve dileklerimle..
hasan makam