***UYUMLAMA SURECI

ON-LINE (uzaktan) yöntem ile

UYUMLAMA ve EĞİTİM SÜRECİ

UZAKTAN - BİRE BİR - EŞ ZAMANLI YAPILAN UYUMLAMA SÜRECİ
Kişisel Gelişim ve Şifacılık alanlarında verilen eğitimlerin süreçleri farklı yöntemlerle uygulanabilir. Holistic Turkey Akademi olarak; Uzaktan bire-bir uyumlamalar için izlediğimiz yöntem:
  • Uyumlanma Talebinde bulunulurken, uyumlama için uygun olabilecek gün ve saatler bize bildirilir. ”Örneğin; Salı, Çarşamba, Cumartesi Saat 20:00-23:30 arası” gibi..

 

  • ‘Uyumlama Talep Formu’ göndererek ya da holisticturkey@gmail.com‘ a direk mail atılarak, Uyumlanmak istenen şifa sistemi ya da sistemleri için talepte bulunulur.

 

  • Talepte bulunan (istemci) nin şartları uygun ise talebe cevaben gönderilen mailde Uyumlama süreci için, önerilen Program Takvimi ve ödeme için Hesap No dahil gerekli tüm açıklama ve bilgilendirmeler yapılır.

 

  • Uyumlama tarihinden öncesinde ödeme yapıldığı bilgisi sistemimize ulaştığı zaman, Uyumlanacak kişinin bizde kayıtlı e-mail adresine, Ders Notları (.pdf dosya formatında) ve Uyumlama Hazırlığı için gerekli tüm açıklamalar ‘UYUMLAMA HAZIRLIĞI’ konu başlığı ile mail olarak iletilir.

 

  • Uyumlanan kişi telefon no bilgisini bizim ile paylaşmış ise, Uyumlama saatinden kısa bir süre önce SMS ile Hatırlatma ve iyi dilekler iletilir.

 

  • Uyumlamalar uzaktan, bire-bir, eş-zamanlı olarak, tam olarak belirlenen saatte yapılır.

 

  • Her bir Uyumlama tamamlandığında İnisiyasyon Sertifikası (yüksek çözünürlüklü .jpeg dosya formatında) yine mail üzerinden iletilir.

 

  • Uyumlanan kişi o şifa sistemi ile ilgili ders notlarında verilen uygulamaları yapar, anlamadığı ya da sormak istediği konular için mevcut iletişim araçlarını kullanarak, o şifa sisteminin eğitimi ile ilgili destek almaya devam eder.

 

 

 

UYUMLAMA TALEP FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (isteğe bağlı)

Almak istediğiniz UYUMLAMA/LAR'ı ve uyumlama/lar'ı yapmak için size uygun olabilecek günleri ve saat aralıklarını yazınız

Reiki SEVİYENİZ (gerekli)

Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra onaylayınız
Bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum

Gönder tuşuna bastıktan sonra, İletiniz başarı ile gönderildi, mesajını gördüğünüz andan sonra bir kaç sn. içerisinde kayıtlı e-posta adresinize oto yanıt sistemi ile Onay ve ön bilgi gönderilecektir. E-posta adresinizin kullanılabilir olduğunu teyit etmek için lütfen, size gelen bu maili 'EVET' yazarak yanıtlayınız.

Mesajınız başarı ile gönderildi ! yazısını gördüğünüz anda oto-yanıt sistemi üzerinden mail adresinize karşılama mesajı iletilecektir. Gelen mailleri kaçırmamak için lütfen, ‘Gelen Kutusu’nda yoksa ‘Spam’ kutusunu kontrol ediniz.

ya da FORM doldurmakta sorun yaşıyorsanız ;

Tel : 0232 238 5848
WhatsApp, Viber, Gsm :
+90 538 636 8080

BİR ARADA ( İzmir Holistic Turkey Kişisel Gelişim Kompleksi )
WORKSHOP (Uygulamalı Eğitim) yöntem ile

UYUMLAMA ve EĞİTİMLER için;
aşağıdaki resmi tıklayınız!